APEL O POMOC

Ul. Zamojska 6
22-670 Bełżec

Szanowni Państwo

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc celem przekazania na mnie 1 % podatku na rzecz Stowarzyszenia „CZAJNIA" KRS 201 268 z dopiskiem Danuta Szawara. Ewentualnie przekazanie środków finansowych w formie darowizny na numer konta 11 1240 2832 1111 0010 0297 6283, Bank PEKAO S.A. z dopiskiem DANUTA SZAWARA.
    Na skutek przedmiotowego wypadku doznałam ciężkiego urazu kończyn dolnych i górnych, w związku z tym jestem osobą potrzebującą, która wymaga stałej opieki rodziny i osób trzecich. Ponadto ponoszę spore wydatki finansowe, celem rekonwalescencji mojego ciężkiego stanu zdrowia.
    Mając na uwadze powyższe proszę o indywidualne potraktowanie mojej prośby i pozytywne ustosunkowanie się do niej.