INTENCJE DO ŚW. ANTONIEGO

RESET | DODAJ
* Pola obowiązkowe.

Strona 1 z 1. Liczba intencji: 10.FIRST | PRIV | NEXT | LAST

Błagam o modlitwę w intencji Agnieszki i Krzysztofa, o żywą wiarę dla nich, światło Ducha Świętego na każdy dzień,potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała oraz prawdziwie katolickich małżonków
zatroskana matka
Proszący: Halina
10-02-2011, 23:57

Proszę o modlitwę w intencji s.Jadwigi o szybką adaptację w nowej wspólnocie, odwagę, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego.
Proszący: Ania
10-02-2011, 23:17

Proszę o łaskę powrotu mojego męża Pawła do domu, o jego opamiętanie, o jego nawrócenie.
Gorąco wierzę, że nasze małżeństwo można jeszcze uratować. Panie Boże błagam uwolnij jego duszę od pokus i myśli o rozwodzie. Proszę nich mąż zrozumie swój błąd i da nam jeszcze jedną szansę.
Proszący: Magda, lat 26
10-02-2011, 12:18

Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia meza i tesciowej, o laske uwolnienia ich z zaklamania, manipulowania prawda i braku uczciwosci. Prosze o swiadomosci dla nich ich grzesznosci i uwolnienie meza z narkomanii. Prosze o laske wyjscia siostry z powaznych dlugow. O wiare, nadzieje, milosc dla niej.O Boze prowadzenie dla Krystiana.
Dziekuje.
Proszący: Anna
10-02-2011, 10:54

Święty Antoni, pomóż mi znaleźć tego przeznaczonego mi od Boga.
Proszący: Beatka
09-02-2011, 19:49

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, o pomoc w znalezieniu pracy.
Proszący: Katarzyna
09-02-2011, 19:44

proszę w intencji Teresy, by była dobra żoną, matką i synową, żeby ograniczyła kontakty z swoim domem rodzinnym i rodzeństwem, gdyż niszczy przezto rodzinę którą założyła, zaniedbuje swoje obowiązki, co prowadzi do częstych kłótni. By nie pyskowała, nie przeklinała, by umiała dostrzec ciężką prace męża na roli, by go wspierała i kochała.
Proszący: kornelia
09-02-2011, 05:42

Błagam o modlitwę w intencji przerwania więzów klątwy pokoleniowej z resztą rodziny i łaskę szczerego nawrócenia dla mojego męża.
Proszący: Ilona
08-02-2011, 23:36

Panie Jezu błogosław ks.Krzysztofowi, Piotrowi, Darkowi, Wojtkowi, Rafałowi w posłudze kapłańskiej
każdego dnia, i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła.

Dziękuję Ci Boże,za wszystkie łaski i proszę o dalsze.O rozpoznanie drogi
życiowej dla moich dzieci, o światło Ducha Świętego, o łaski potrzebne do
zbawienia.Powierzam Ci dalej całą moją rodzinę i rodziny moich dzieci,
szczególnie synową w stanie błogosławionym o szczęśliwe przyjście na świat
dzieciątka.Kocham Cię Jezu!
Mama

Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia
może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo.Proszę Cię,
spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją
Chwałę.Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze
jutro.
Ciocia

Proszę o modlitwę za ciocię Tereskę, kuzynkę Krystynę, siostrę Krystynę o zdrowie i błogosławieństwo Boże na każdy dzień.Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Stanisławę Kaczkowską i wszystkich zmarłych, aby Jezus Miłosierny ulitował
się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa.Bóg
zapłać.
Proszący: Leonarda
08-02-2011, 23:28

Szczęść Boże,

Chciałam prosić o modlitwę w intencji mojej Rodziny o Boże błogosławieństwo na każdy dzień, o uwolnienie od obciążeń pokoleniowych i spełnienie woli Bożej względem Moniki i Rafała-o uzdrowienie ich małżeństwa,o dobrego, zdrowego męża powrót do siebie, oraz pomyślnego zakończenia pewnej sprawy Bogu wiadomej.
Bóg Zapłać z całego serca
Proszący: Monika